Informativní osobní list důchodového pojištění

Informativní osobní list důchodového pojištění je základní dokument, ze kterého vycházíme při našich výpočtech. Zahrnuje jednotlivé období života a informace, zda člověk pracoval, studoval, byl registrovaný na pracovním úřadě, kolik vydělal apod.

Kde získat informativní osobní list důchodového pojištění

Informativní osobní list důchodového pojištění získáte na České správě sociálního zabezpečení v Praze. Pošlete si písemnou žádost a do 90 dnů by Vám měl osobní list přijít do vlastních rukou. Každému klientovi, který využívá našich služeb, list kontrolujeme (bývají v něm chyby, které mají negativní vliv na výši důchodu).

Žádost ke stažení – informativní osobní list důchodového pojištění

Můžete využít našeho vzoru Žádost o informativní osobní list důchodového pojištění, kde místo kurzívy doplňte své údaje.

Chystáte se do předčasného, nebo řádného starobního důchodu? Spočítáme Vám výhodné datum.


Warning: include(images/settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /disk_1/www/cz/odchod-do-duchodu/www/wp-content/themes/theme1743/footer.php on line 56

Warning: include(): Failed opening 'images/settings.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php') in /disk_1/www/cz/odchod-do-duchodu/www/wp-content/themes/theme1743/footer.php on line 56