Reference

Začátkem října 2012 jsme obeslali naše klienty, kterým jsme poskytovali poradenství při odchodu do důchodu. Požádali jsme, aby po čase zhodnotili naši službu včetně připomínek i kritiky. Během několika dní jsme dostali desítky pozitivních odpovědí. Ozvali si nám i někteří z našich prvních klientů z roku 2010. Počtem odpovědí a chálou jsme doslova zaskočení i dojati. Upřímně všem děkujeme.

Většina klientů slouhlasila i s uvedením jména a emailového kontaktu - hrdě uveřejňujeme 60 referencí:

Předčasný důchod, výpočty

5.12.2013 – Oldřiška Pechancová, o.pechancova@volny.cz

Dobrý den pane Bednáři,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat. Rozhodla jsem se tedy odejít do důchodu k 30.11. a již mi přišel i výpočet důchodu a prostě neuvěřitelné!!!Vy jste se sekl pouze o 1,-Kč ve výpočtu. Jsem ráda,že jsem se na Vás obrátila a Vy mi pomohl. Již jsem dala mým známým na Vás kontakt a nadále budu rozšiřovat o Vás a Vaší firmě jen to nejlepší…

Přeji hodně spokojených klientů, pěkné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v roce 2014 spokojená důchodkyně
Pechancová Oldřiška

Starobní důchod, doba péče, předdůchod

21.8.2013 – Marta Petrikovičová, m.petrikovicova@seznam.cz

Dobrý den,
moc děkuji za podrobné informace a zpracování mého odchodu do důchodu. Jsem ráda, že již nemusím uvažovat o variantě předdůchodu a mohu využít péči o svoji matku, což jsem nevěděla. S vaší službou jsem spokojena, pomohla mi hlavně v tom, že jsem si ujasnila co je pro mne nejvýhodnější a podle toho budu postupovat. Ještě jednou děkuji a dávám příkaz na úhradu faktury.

S pozdravem Marta Petrikovičová

Řádný starobní důchod, doba péče

10.6.2013 – Kalousková Dagmar, DagmarKalouskova@seznam.cz

Dobrý den pane Bednář,
před časem jsem využila Vašich služeb a nechala určit výpočet st.důchodu a datum odchodu. Vše jsem udělala podle rady od Vás a teprve tento týden mně bylo zasláno rozhodnutí. V tomto je stanoven důchod dle Vašich odhadnutých výpočtů přesně na korunu. Určitě se na Vás znovu obrátím při výpočtu a odchodu důchodu manžela, který je OSVČ a st.důchod by mohl čerpat od 6.4.2016. Ještě jednou Vám velice děkuji za podporu a informace.

S pozdravem Kalousková

Reakce po pročtení závěrečné zprávy, doporučení k odchodu do důchodu

29.4.2013 – Marta Kubíková, kubikova.marta@email.cz

Dobrý večer,

velice Vám děkuji za vypracování zprávy. Jsem spokojena, Vámi dodané informace jsou velmi srozumitelné a obsáhlé, myslím, že mám jasno. Jsem ráda, že jsem se na Vás obrátila, budu Vás doporučovat známým, kteří také řeší jak a kdy řešit odchod do důchodu.

Děkuji velice, v pondělí půjdu uhradit fakturu. Přeji hezký zbytek večera a hodně spokojených klientů.

Marta Kubíková