Reference

Po několika letech zpětně jsme obeslali naše klienty, kterým jsme poskytovali poradenství při odchodu do důchodu. Požádali jsme, aby po čase zhodnotili naši službu včetně připomínek i kritiky. Během několika dní jsme dostali desítky pozitivních odpovědí. Ozvali si nám i někteří z našich prvních klientů z roku 2010. Počtem odpovědí a chálou jsme doslova zaskočení i dojati. Upřímně všem děkujeme.

Většina klientů slouhlasila i s uvedením jména a emailového kontaktu - hrdě uveřejňujeme desítky referencí:

Výpočet důchodu pro vzdálené datum, optimalizace dobrovolného pojištění

Ivo Havel, ivo.havel@centrum.cz

Dobrý den,

Vyhledával jsem na netu a Vás vybral podle referencí (po 3 letech se mě už neptejte jakých …) Závěrečnou zprávu jsem ještě konzultoval se známou pracující na čssz, Vaše vývody a doporučení potvrdila a schválila pro mě v dané chvíli jako nejideálnější. Navíc, peníze které bych býval posílal měsíčně na dobrovolné pojištění odkládám stranou a tak si tvořím ještě vlastní fond. Vaši webstránku mám uloženou v záložkách pro pozdější využití. Takže ano, Vaše rady mi pomohly, jsem spokojen :-) Děkuji.

S pozdravem
Ivo Havel

Výpočet předčasného důchodu, řádného, optimalizace

Jaroslava Bělíková, jarkabelikova@seznam.cz

Dobrý den,

už jednou jsem Vám odpovídala že jsem odešla do star. důchodu když jsem vyřizovala přepočet důchodu kamarádce. Dozvěděla jsem se o Vás s internetu a moc jste mně pomohli. Do důchodu jsem nastoupila řádně 16.7 2015 a výměr Vám posílám v příloze spočítaly jste to úplně přesně.

Přesluhování, zhodnocení, výpočty důchodů

Olga Bláhová

Vážený pane Kohoutku,

Vámi nabízenou službu jsem si našla na internetu. K vaší práci nemám připomínky, ráda své dobré zkušenosti předávám dál svým vrstevníkům. Vzhledem k tomu, že jste spolehlivý, rychlý a přesný, nemám, co bych Vám vytkla, takže jen přeji plno dalších spokojených klientů (v brzku to bude můj manžel).

S pozdravem

Olga Bláhová

Předčasný důchod, výpočty

Oldřiška Pechancová, o.pechancova@volny.cz

Dobrý den pane Bednáři,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat. Rozhodla jsem se tedy odejít do důchodu k 30.11. a již mi přišel i výpočet důchodu a prostě neuvěřitelné!!!Vy jste se sekl pouze o 1,-Kč ve výpočtu. Jsem ráda,že jsem se na Vás obrátila a Vy mi pomohl. Již jsem dala mým známým na Vás kontakt a nadále budu rozšiřovat o Vás a Vaší firmě jen to nejlepší…

Přeji hodně spokojených klientů, pěkné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v roce 2014 spokojená důchodkyně
Pechancová Oldřiška